Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Sujet | Architecture |
Dimensions | 69 x 49 cm (h x l) |
incl. cadre | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 8/24 |
Kleurets
Oplage: 8/24
Jaar: 1990
Afmeting blad: 49 x 69 cm;
Ingelijst: ja, aluminium lijst met ontspiegeld glas.
Over Ardi Brouwer
1960 - Geboren te Haarlem
1984 - Afgestudeerd aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag
2001 - Lidmaatschap Schilderkundig Genootschap Pulchri Studio, Den Haag
Werkzaam als (senior-)docent bij het Koorenhuis, Centrum voor kunst en cultuur, Den HaagMonumentale vormen in architectuur en landschap, geaccentueerd door een sterk licht/donker- contrast, bepalen het beeld in de litho's en pastels van Ardi Brouwer.
Door het innemen van een hoog standpunt, het isoleren en hergroeperen van gebouwen en het spelen met de lichtbron haalt zij het onderwerp los van de werkelijkheid.
De ruimtelijke basisvorm bepaalt de compositie. Het gekozen licht versterkt de plasticiteit en is sfeerbepalend. Schaduwen die ontstaan zijn extra vormen om mee te componeren.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eindhoven, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Eindhoven, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-10-2019 à 21:27 |
Heure de fin | 20-1-2020 à 19:46 |