Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) -
Corneille - Femme heureuse, sérigraphie (magnifiquement encadrée, grand)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Karakteristieke tekening van Ardi Brouwer uit 1999. Pastelkrijt op papier, netjes gemonteerd op dik, glad karton. Met potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie.
Afmetingen: 49cm x 49cm (incl. montage), 45cm x 45cm (blad/beeld)
Expédition | |