Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Karakteristieke tekening van Ardi Brouwer uit 1999. Pastelkrijt op papier, netjes gemonteerd op dik, glad karton. Met potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Dit werk staat ook afgebeeld op haar website (www.ardibrouwer.nl)
Afmetingen: 49cm x 49cm (incl. montage), 45cm x 45cm (blad/beeld)
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-12-2018 à 0:13 |
Heure de fin | 17-12-2018 à 20:10 |