Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk van Ardi Brouwer uit 1995. Nummer e.a V/V. Afmetingen blad H 48.5 X b62 .5. Afmetingen Voorstelling H41 x b55. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 1005 gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: In goed staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-2-2018 à 13:58 |
Heure de fin | 4-3-2018 à 20:58 |