Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2005 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Dimensions | 61 x 51 cm (h x l) |
incl. cadre | 61.5 x 51.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 8/15 |
Bijzonder zeldzaam kleuren ets van cartoonist, illustrator, politiek tekenaar, schilder Arend Gideon van Dam. Zijn werk verschijnt onder meer in het Financieel Dagblad, NRC Handelsblad, De Volkskrant en de New York Times.
1 x Arend Gideon van Dam Kleuren ets op papier, getiteld "De droge tranen van Ivette" 8/15
Kunstenaar: Arend Gideon van Dam
Titel: "De droge tranen van Ivette" (Vrij naar Picasso)
Techniek: Kleuren ets op papier
Jaartal: 2005
Oplage: 8/15
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Formaat afbeelding (HxB): 61 x 51 cm
Formaat lijst: (HxBxD): 61,5 x 51,5 x 2 cm
Gewicht: 2100 Gram
Ingelijst: Ja
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Assendelft, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Assendelft, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-7-2019 à 22:00 |
Heure de fin | 14-7-2019 à 19:23 |