Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho door de graficus en kunstschilder Arie Kater.
Voorstelling van een gezelschap met een dame en heren in smoking.
Losbladig, beeldmaat 27x19, bladmaat 33x22
Gesigneerd r.o. in de plaat 'Kater'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Expédition | |
Heure de début | 22-6-2014 à 22:40 |
Heure de fin | 29-6-2014 à 22:40 |