Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Zelden geziene kleurenhoutsnede door Arie Zonneveld.
Voorstelling van een korenberk in landschap.
Gelijst, beeldmaat 16x11,5, lijstmaat 30x24
Let wel, beschadiging in papier (zie foto's), reparabel.
Gesigneerd r.o. 'Arie Zonneveld', l.o. annotatie 'kleurhanddruk'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Expédition | |
Heure de début | 23-3-2014 à 16:02 |
Heure de fin | 30-3-2014 à 17:02 |