Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Mooie ets door Arie Zonneveld.
Voorstelling van zeedennen in het duinbos.
Gelijst (authentiek), beeldmaat 25x18, lijstmaat 42x32
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'AZonneveld' en '28'
Getiteld en genummerd l.o. 'Zeedennen' en '20/100'
Volledig gegagarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Expédition | |
Heure de début | 21-11-2013 à 16:01 |
Heure de fin | 28-11-2013 à 16:01 |