Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Gemengde techniek van Ariën Winkel op creme kleurig papier
Handgesigneerd
Formaat 50 x 70 cm
conditie: in goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .
Indien U meer kavels van dezelfde aanbieder wint dan betaalt U maar 1 keer verzendkosten
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Expédition | |
Heure de début | 27-12-2015 à 16:36 |
Heure de fin | 3-1-2016 à 16:36 |