Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Olieverf op paneel , gesigneerd Links onder, gedateerd 1938
Armand De Weerdt ( Niel 1890 - Deurne (B 1982 ) was een Belgische schilder.
De Lesse is een rivier nabij Antwerpen, een geliefde plek voor vele van zijn taferelen.
Opleiding aan het Hoger instituut en Academie te Antwerpen. Leerling van Charel Mertens en Julien De Vriendt.
Van 1918 tot 1920 leerling van C. Montald te Brussel.
Eerlijk en openhartig schilder van zijn eigen streek de Rupelstreek.
Werken van hem hangt in het museum van Antwerpen. Vermeld in de Belgische kunstboeken .
Olieverf op paneel ( 44 x 50 cm ) in goede staat.
Met kader ( 58 x 64 cm ) in goede staat, met gebruikerssporen.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Deurne, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-8-2017 à 19:36 |
Heure de fin | 24-8-2017 à 19:36 |
Le lot se trouve à | Deurne, Les Pays-Bas |