Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2017 |
Technique | Giclée |
Support | Papier fait à la main |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 61 x 53.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en getekend met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2017, komt uit een oplage van 25 exemplaren (getekend e.a.). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.
Afmetingen blad: 61,0 x 53,5 cm;
Afmetingen beeld: 47,7 x 42,5 cm;
Verzending als afhaling mogelijk. Verzending enkel naar BE en NL (kostprijs verzending naar BE / NL = 10,00 EUR).
Indien u opteert voor verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en
aangetekend verstuurd.
Aarzel niet om contact op te nemen.
État | |||||
État | État neuf | ||||
Absolute nieuwstaat (nooit ingelijst) | |||||
Expédition | |||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : 9000, Belgique | ||||
Envoi | Colis postal | ||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Garantie | |||||
Heure de début | 14-3-2021 à 15:06 |
Heure de fin | 28-3-2021 à 23:33 |
Le lot se trouve à | 9000, Belgique |