Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) -
Corneille - Femme heureuse, sérigraphie (magnifiquement encadrée, grand)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1984 |
Technique | Crayon |
Style | Expressionniste |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 30 x 21 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Mooie “signature” Fahne op het titelblad van de catalogus voor een tentoonstelling in drie Duitse musea. De tekening heeft als opdracht “für Jacq” (?). De catalogus bevat 26 reproducties van olieverf “Fahne” schilderijen uit de periode 1980-1982. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 30cm x 21cm (catalogus), 21cm x 16cm (tekening, incl. opdracht)
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor
in Amstelveen) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.