Simeon Gonzales - ...Dulcinée en bleu .... Acrylschilderij van Simeon Gonzalest
Gerti Bierenbroodspot - Sans titre
Thomas van Heck - Paysage avec vue sur Pernis
Gertie Janssen - Le soleil levant
Type | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1983 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Style | Moderne |
Sujet | Fleurs et Plantes |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 40 |
Mooi, karakteristiek werk van Arthur Stam. Ets met aquatint op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘83) en genummerd (2/40). In zeer goede conditie, slechts paar lichte kreukjes aan de uiteinden van het blad.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 42cm x 35cm (beeld)
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-3-2023 à 17:41 |
Heure de fin | 7-7-2023 à 9:25 |