Aldo Rossi - Design pour la tête du sud
Jenny Holzer - Protège-moi de ce que je veux
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - "Botters" (voir étiquette au dos) sur l'IJsselmeer
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1979 |
Technique | Sérigraphie |
Support | Papier fait à la main |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 83 x 63 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | nummer 30 van 200 |
De zeefdruk is nummer 30 uit een oplage van 200 en is met potlood gesigneerd en gedateerd (1979); de afmetingen in cm. zijn 83 x 63 en van het beeld 67 x 48 (h x b).
Artur Bual (Lissabon, 1926 - Amadora, 1999) had als beeldend kunstenaar in de tweede helft van de 20e eeuw een beslissende invloed op de kunst in Portugal.
Bij verzending wordt de zeefdruk zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.
État | |||||
État | Raisonnable | ||||
Het kader en achterkant zijn vergeeld, het beeld is helder met enkele gebruikssporen. | |||||
Expédition | |||||
Envoi | Colis postal | ||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Garantie | |||||
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | HENGELO OV, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-7-2021 à 10:51 |
Heure de fin | 9-8-2021 à 19:37 |