Karin Campfens - Votre maison est votre château
Bruno Bruni - Lithographie offset couleur AMARYLLIS Signée à la main
Corneille - 1977 - Herbes - Très belle lithographie en couleurs, presque 50 ans
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1960 |
Technique | Aquarelle |
Style | Impressionniste |
Sujet | Marine |
Dimensions | 29 x 39 cm (h x l) |
incl. cadre | 46 x 55 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Bart Peizel (1887-1974) • Geboren in Veendam;
werkzaam in Amsterdam. Graficus, schilder, aquarellist, etser, tekenaar
en maker van goauches.
Bankbediende tot 1915 en zelfstandig schilder vanaf 1916 (Jacobs 2000). Door zijn huwelijk met Thérèse Ansingh in 1917 komt hij terecht in het milieu van de Amsterdamse Joffers en wordt hij spoedig geïntroduceerd in de Amsterdamse kunstenaarswereld en in de kring van grote zakenlui, die zich door hem laten portretteren. Hij wordt lid van verschillende kunstenaarsverenigingen in Amsterdam en Den Haag. Hij maakte studiereizen naar Frankrijk, Spanje, Italië en Algiers. Bron: Wikipedia
État | |||
État | Bon | ||
De aquarel zelf is goed tot zeer goed. De kleuren zijn nog behoorlijk fris. De A.J. Heijdenrijk Jr.-inlijsting is aan vervanging toe. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Almere, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Almere, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-7-2021 à 11:17 |
Heure de fin | 4-8-2021 à 19:00 |