Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Plezant werkje van rotterdamse kunstenaar Bernard Jean (Ben) Boot ( 1946- ) met de meegegeven titel 'werk voor het museum' - formaat 30 x 40
www.rkd.nl nummer 10622
Inclusief de verzending
Expédition | |
Heure de début | 16-8-2014 à 20:29 |
Heure de fin | 30-8-2014 à 20:29 |