Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1980 |
Technique | Stylo (Encre) |
Encadré | Dommages au verre |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Titel: We zien wel
Afmeting (incl. lijst): 50.5 x 65.5 cm
Soort Lijst: Aluminium lijst zonder glasplaat
Herkomst: BKR Rotterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(vk362413)
État | |
État | Bon |
De glasplaat van dit kunstwerk is verwijderd. Op de achterzijde van de lijst zit een adresplaatje van de kunstenaar die uitstekend verzorgd is. | |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-8-2018 à 13:26 |
Heure de fin | 28-8-2018 à 20:45 |