Ans van Dijk - Sérigraphie, Osizweni - Encadrée
Bettina Lopetro - Déjeuner au bord du lac, œuvre abstraite dans un cadre
Mark Verdoes - Sérigraphie, Sans titre VI - Encadrée
Jan Kelderman - Vue de Giethoorn
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1989 |
Technique | Aquagravure |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 77 x 59 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 99 |
Prachtig fantasiewezen van Bengt Lindström uit 1989. Meestal wordt dit werk als aquagravure omschreven, soms als carborundum ets, maar er is in ieder geval sprake van veel reliëf. Gedrukt op dik geschept Larroque & Pombié papier, met stift gesigneerd en genummerd (70/99). In redelijk goede conditie; aquagravure zelf is uitstekend maar er is een verkleuring van de marge binnen een vorig passe-partout en de marge is hier en daar wat smoezelig.
Afmetingen: 77cm x 59cm (blad), 62cm x 50cm (beeld aquagravure)
Bij aankoop moet het werk bij sterke voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Aquagravure zelf is uitstekend maar er is een verkleuring van de marge binnen een vorig passe-partout en de marge is hier en daar wat smoezelig | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-10-2021 à 20:10 |
Heure de fin | 1-11-2021 à 19:58 |