Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Titel: Madchen 1
Techniek: Acryl op linnen.
Formaat: 100/70 cm.
Rechtsonder gesigneerd.
Uniek schilderij (1 exemplaar)
Het doek is omstreeks 2007 gemaakt toen de kunstenaar diverse modellen, in vergelijkbare stijl op dit formaat, portretteerde.
Expédition | |
Heure de début | 20-2-2015 à 18:02 |
Heure de fin | 2-3-2015 à 18:02 |