Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Dit niets verhullende, expressionistische naakt van de Haarlemse schilder Bert Maurits, is duidelijk niet geschikt voor de kinderkamer maar het schilderij, een van de weinige overgebleven naaktstudies van zijn hand uit de jaren 90, is misschien daarom wel zo de moeite waard.
Het kunstwerk, acrylverf op linnen, 120 bij 80 cm, is aan de achterkant gesigneerd en kan tegen kleine extra vergoeding voorzien worden van een blanke houten lijst.
Expédition | |
Heure de début | 20-11-2015 à 16:55 |
Heure de fin | 27-11-2015 à 16:55 |