Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1989 |
Technique | Gouache |
Style | Romantique |
Sujet | Figures |
Dimensions | 55 x 73 cm (h x l) |
incl. cadre | 81.5 x 101.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Betty Jansma-IJzerman is in 1942 te Heerde geboren en woont en werkt in Kampen. Als kind al had zij een voorliefde voor tekenen. Tijdens haar opleiding, en later in haar werk in het onderwijs, namen tekenen en schilderen een steeds belangrijkere plaats in. Zij kreeg les van verschillende bekende schilders. Betty werkt in aquarel, acryl en gemengde techniek, waarbij haar helder kleurgebruik opvalt naast het evenwicht dat ze met haar uitbundige composities weet te bereiken. Ze heeft heel duidelijk en eigen impressionistische stijl ontwikkeld, maar wel met een expressionistisch gebruik.
Haar werk is reeds op veel exposities te zien geweest en ook won zij in het verleden al diverse prestigieuze prijzen.
bron: www.bettyjansma.nl
État | |
État | Très bon |
Lichte golving in het blad, valt nauwelijks op; in sjieke en zware goudkleurige metalen wissellijst met nauwelijks gebruikssporen. Zie ook foto's. | |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoorn, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoorn, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-7-2021 à 15:05 |
Heure de fin | 15-8-2021 à 16:50 |