Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Prachtig origineel werk (aquarel) van de kunstenares Bianca Tangande (1956), getiteld: 28 days her live.
Afmetingen circa 94 x 56 cm inclusief lijst.
In uitstekende staat (lijst vertoont gebruikerssporen)
Oorspronkelijke galerieprijs € 435,=
Ivm glaswerk en formaat kan dit werk alleen worden afgehaald.
Expédition | |
Heure de début | 18-7-2012 à 20:16 |
Heure de fin | 1-8-2012 à 20:16 |