Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Vrolijke kleurenets van Bill Bodwes, getiteld Wereldkeeper. Het werk is door de kunstenaar gesigneerd, gedateerd 1991 en genummerd 12 / 25. Netjes ingelijst in een aluminium lijst van 61 x 81 cm. De afbeelding is 46 x 58 cm. Het geheel is in uitstekende conditie.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper worden verzonden.
Bill Bodewes heeft zich in zijn werk laten inspireren door cartoons en voetbalkauwgumplaatjes. De kleurenetsen zijn karikaturen. Ze zijn primitief en krachtig, uitbundig en absurd, vlijmscherp in hun naieviteit. De kunstenaar groeide op met pop en Pop art. Hij wordt erkend als belangrijkste exponent van het humanistisch humorisme. Zijn werk geeft een luchtige kijk op het leven. Bodewes’ werk kent z’n kracht door de kwaliteit ervan als cartoon. De werken zijn gevuld met dikke lijnen en grove vlakken: kleurrijk, krachtig, vrolijk en direct aansprekend.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Breda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-1-2018 à 13:07 |
Heure de fin | 20-1-2018 à 13:12 |