18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een schitterend genreschilderij (moeder met kind) van de kunstenares Bob Hylkema Damen (1900-1990). Gesigneerd rechts onder. Afmetingen: 58 cm. x 48 cm. (met lijst). Conditie doek: goed. De lijst is eenvoudig en heeft gebruikssporen. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/damen.
Expédition | |
Heure de début | 6-1-2017 à 11:30 |
Heure de fin | 13-1-2017 à 11:30 |