Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
In fijn pointilistische stijl gemaakt met kleurpotlood en gouache op papier. De tekening, 24x24 cm in een zwarte lijst met vergulde rand van 46x46 cm, is rechtsonder gesigneerd met Bodi. Op de achterkant meer info waaronder signering met Bodi, het jaartal 1982 en technische info.
Expédition | |
Heure de début | 7-8-2015 à 22:13 |
Heure de fin | 21-8-2015 à 22:13 |