Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1968 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Surréaliste |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 25 |
Ronduit apart werk van de beroemde Zuid-Afrikaanse/Franse schrijver, dichter en beeldend kunstenaar Breyten Breytenbach. Een soort kruising tussen Kamagurka, Kanters en Melle. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’68) en genummerd (23/25), in de plaat getiteld, gesitueerd (“Hotel de Montmort / Parys”) en nogmaals gedateerd (“1 april 1968”). In goede conditie, hele lichte golving aan de uiterste linker- en rechterkant van het blad, wat vage vegen in de witte marge linksboven en een heel ondiepe deuk/kras rechtsboven in beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 48cm x 38cm (beeld)
État | |||
État | Bon | ||
Hele lichte golving aan de uiterste linker- en rechterkant van het blad, wat vage vegen in de witte marge linksboven en een heel ondiepe deuk/kras rechtsboven in beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-10-2020 à 13:02 |
Heure de fin | 12-10-2020 à 19:48 |