Anton Heyboer - Mère et enfant L'oiseau primordial
Leon Adriaans - z.t. / avec toile
Anton Heyboer - L'oiseau primordial
Heinrich Steiner - Lithographie signée à la main : Composition abstraite
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 41 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Schilderij (olieverf op paneel) van Bruno Ceccobelli. Titel: God Gold. Afmetingen inclusief lijst: h41 x b40 cm. Het werk is handgesigneerd en betiteld op de achterzijde. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat ven echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Raisonnable | ||
Conditie: in redelijke staat. Rechtsonder is een stukje hout van het werk af. Er zitten krassen op het werk | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-9-2019 à 16:02 |
Heure de fin | 6-10-2019 à 20:24 |