Hans Kuyper - Sculpture « Timmetje »
Bernadette Leijdekkers - Sculpture « Dynamique ! "
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlitho van Carl-Henning Pedersen (1913-2007) Handgesigneerd door de kunstenaar rechtsonder
titel: "The Hill of the Elves"
conditie: zeer goede staat
jaar: 1985
afmeting: 60 x 48 cm (ingelijst: 82 x 66 cm)
oplage: 250 ex.
Werk is erg mooi ingelijst maar daardoor ook erg zwaar door het dikke glas, dus kans op schade is groot, daarom een voorkeur voor ophalen.
Expédition | |