Richard Smeets - Sérigraphie, Sans titre
Constant - Nouvelle Babylone - 1963
Charlotte Molenkamp - sérigraphie signée à la main | 'Enfant dansant' | 1993
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gave Kunstmap, uitgegeven door de Academie v BK in Kobenhavn met origineel grafiek van:
CVH Pederson, Mogens Andersen, Henry Heerup, Palle Nielsen en Sören Hjort Nielsen.
5 prenten ca 38 x 452 cm
uitgave 1967, gaaf exemplaar!
kan worden opgestuurd of afgehaald in Hilversum
Expédition | |