Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Inkttekening op krant van Cees Bantzinger. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen papier: H17 x 10 cm. Afmetingen voorstelling: H16 x b8,5 cm. Conditie: Voorstelling is in goede staat. Langs de onder- en bovenrand licht verkleurd. De onderrand is wat kreukelig.
Het werkje kan op risico van de koper in een envelop, tussen karton, worden verzonden voor 5,50 euro binnen Nederland.
ZZTEK
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-1-2018 à 12:07 |
Heure de fin | 29-1-2018 à 20:07 |