Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Willem G.F. Jansen - Dessin aquarelle/encre, Voilier en hiver - Encadré
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Dit is een unieke en uitzonderlijke lithografie van Charles DELPORTE. . Zelden aangeboden!
Dit kleurrijk werk is gedrukt op ARCHES papier
Het is in groene stift/balpen getekend door de kunstenaar rechts onderaan.
Tekst door de kunstenaar toegevoegd in groene stift/balpen:
'A mes amis Jacqueline et André. Gn pennigération très amicale, Charles, le 2 janvier 1972'
Het werk is genummerd: Epreuve d'Artiste.
De totale afmetingen zijn 56,5 cm x 45 cm
Niet ingekaderd, maar kan wel met kader verzonden!
In uitzonderlijke staat, lichtjes vergeeld ( 46 jaar oud )
Verzending B: 12€ NL: 20€
Charles Delporte (4 december 1928 in Marcinelle - 6 november 2012 in Charleroi) was een Belgische schilder en beeldhouwer.
Zijn werken worden tentoongesteld in musea, stichtingen, kerken en steden over de hele wereld. Een museum werd aan hem gewijd in Damme (bij Brugge), van 1990 tot 2013.
Ook was hij dichter en muzikant.
Hij werd benoemd tot Ridder van de Orde van St. Sylvester door Paus Johannes Paulus II.
Verschillende van deze monumentale sculpturen werden op verschillende rotondes in Charleroi gebouwd. "Canter of Liberty" (bekend als de "Three Cocks") en "Blik van het licht", een driekoppige kop, zijn de bekendste.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 15-5-2018 à 9:30 |
Heure de fin | 26-5-2018 à 19:30 |