Aat Verhoog - Lithographie en couleurs signée
Corneille - Plat allant au four en faïence. Signé et peint
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005 - signé à la main
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Charles Delporte (Marcinelle 1928 - Charlerloi, 6 november 2012) was een Belgische schilder en beeldhouwer.
Delportes werk wordt beschreven als dat van een ziener die de alchemie herondekt heeft en zijn werk op wetenschappelijke basis stoelt. In zijn werk zijn vier stromingen te onderscheiden : realistisch, genetisch, geofysisch en nucleair. Wereldwijd zijn er talrijke kunstwerken van hem tentoongesteld, zoals in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België, het Koninklijk Paleis van Brussel, het Elyée-paleis en de Nationale bibliotheek in Parijs, Het Museum voor Hedendaagse kunst in Tokyo,...
""Lente"" is een prachtig werk van Delporte. Het is een olieverf op doek dat de signatuur draagt van de kunstenaar. Het is gedateerd met 1988 Het werk is in perfecte staat. De kader heeft enkele niet storende gebruikssporen. Deze behoort niet tot de verkoop maar word er gratis bijgeleverd.
Afm : 50cmx60cm//65cmx75cm.
Aangetekende verzending! Goede investering!
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Antwerpen, Belgique |
Le lot se trouve à | ANTWERPEN, Belgique |
Heure de début | 25-11-2017 à 11:28 |
Heure de fin | 30-11-2017 à 11:28 |