Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 65 x 49 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Dit is een unieke en uitzonderlijke lithografie van Charles Delporte. (4 december 1928 - 6 november 2012)
Zelden aangeboden!
Dit kleurrijk werk is gedrukt op 'BFK Rives' papier
Oplage: 62/150.
Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Niet ingelijst.
Totale afmeting: 65 x 49 cm
Afmeting beeld: 48 x 39 cm
Hij was een Belgische schilder en beeldhouwer. Ook was hij dichter en muzikant. Zijn werken worden tentoongesteld in musea, stichtingen, kerken en steden over de hele wereld. Een museum werd aan hem gewijd in Damme (bij Brugge), van 1990 tot 2013. Hij werd benoemd tot Ridder van de Orde van St. Sylvester door Paus Johannes Paulus II.
Verzending B: 9,5€. NL: 18,5€
État | |||||
État | Très bon | ||||
Expédition | |||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique | ||||
Envoi | Colis postal | ||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Garantie | |||||
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 24-12-2021 à 12:23 |
Heure de fin | 10-1-2022 à 21:26 |