Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Jonge vrouw met de bloemenmand
Louis Swyncop - ca 1922
gesigneerd in potlood rechter onderhoek
afme. : 32 x 25 cm ( op blad 38.5 x 30 cm )
conditie : goed, voldoende marges, verso blank (met taperesten langs de rand)
Charles Swyncop (1895 - 1970) was een Belgisch kunstschilder uit de eerste helft van de twintigste eeuw die bij voorkeur vlotte, niet-diepgaande thema's aansneed.
Swyncop was leerling van de Academie in Brussel en van Alfred Bastien. Bij deelname aan de Romeprijsvraag in 1920 behaalde hij de derde prijs. Hij verdiepte zich in Rome in de iconografie, het gebruik van het perspectief en de studie van de grote meesters.
Louis Swyncop schilderde, net als zijn broer Philippe, in het lichtere genre, een zorgeloze wereld.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Borsbeek (antwerpen), Belgique |
Le lot se trouve à | Borsbeek (Antwerpen), Belgique |
Heure de début | 21-12-2016 à 10:33 |
Heure de fin | 4-1-2017 à 10:33 |