Francis Hoogland - pas de titre
Gilbert & George - Maison Somerset
Charles Hollman - Paysage urbain de Bruxelles
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Schilderachtige ets uit de eerste helft van de vorige eeuw.
Titel : Stadsbeeld Antwerpen met zicht op de Sint Andrieskerk
Afmetingen beeld : 35.5 x 22.5 cm
Gesigneerd : voluit gesigneerd met potlood en betiteld
Materiaal : ets op stevig papier opgenomen in passepartout met achtervel
Conditie : de ets verkeert in zeer goede staat.
Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd
Verzending : verzending is mogelijk. Voor Nederland kosten 8.50. Voor België 15.00.
Expédition | |
Heure de début | 11-11-2014 à 15:19 |
Heure de fin | 23-11-2014 à 15:19 |