Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzondere litho door Charlotte Mutsaers.
Voorstelling op karakteristieke wijze van een piëta.
Losbladig, beeldmaat 33x26, bladmaat 56x40
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Charlotte Mutsaers' en '1984'
Genummerd r.o. '63/150'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Expédition | |
Heure de début | 7-4-2014 à 21:03 |
Heure de fin | 14-4-2014 à 21:03 |