Ans Markus - Lithographie, Autoportrait.
Jan Voerman (jr.) - Ets, Champignons.. L'automne approche.
Collier avec pendentif en or jaune 18 carats serti d'émeraude 0,85 ct - 45 cm
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Chris de Bueger (1948) Amsterdam.
Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand waaronder dit abstracte werk van Chris de Bueger. Het betreft een werk in een hele kleine oplage van 10 stuks, waarvan dit nr. 4 is.
Chris de Bueger heeft oa. werk in het Stedelijk Museum te Amsterdam.
Maat: 30x40cm, inclusief zuurvrij passepartout
Staat: onberispelijk op licht verzuurd papier.
Galerie waade: 1.250,-
Afhaal locatie: Utrecht
verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in robuuste verpakking)
Expédition | |
Heure de début | 4-11-2013 à 15:13 |
Heure de fin | 10-11-2013 à 15:13 |