Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Chris(tiaan) de Moor. (1899-1981)
Prachtig uitgevoerde lithografie van zijn in gemengde techniek getekende (Italiaanse) landschappen.
Titel: z.t. Landschap I.
Afmetingen blad: 44,5 x 65 cm.
Afmetingen beeld: +/- 39 x 58 cm.
Techniek: Lithografie in de offsettechniek.
Signatuur: r.o. Christiaan de Moor. In potlood.
Oplagenummer: 82/125. l.o. In potlood.
Dit werk is niet gedateerd, maar is waarschijnlijk van na 1966 toen hij in Italië ging wonen.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Door Post.nl. Aangetekend met Track en Trace € 12,50. Naar België € 20,-
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-8-2017 à 20:35 |
Heure de fin | 14-8-2017 à 20:35 |