Herman Brood - Lithographie offset couleur RAY CHARLES de 1993
Pieter de Jode II - Vue sur le Rhin n°2
George Marinus Tamson - Lange Jan Middelburg - Eau-forte
Anthonie Waterloo - Trois gravures présentant des défauts
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Christiaan de Moor. Jaar: 1971. Titel: Kattenfantasie. Afmetingen blad: H35 x b50 cm; Afmetingen voorstelling: H32 x b46 cm; Gesigneerd, linksonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 1/25.
De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-9-2017 à 15:38 |
Heure de fin | 28-9-2017 à 20:38 |