Imanol Marrodán - Sans titre (série Promesses d'identité)
Avi Kenan - Ballerine, bronze poli, sur socle en granit, datée 1983, no. 16/50
Imanol Marrodán - En el bosque 14/09/2013 (Identity Assertions Series) 2013
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
DOTREMONT (Christian) en BALLE (Mogens)
COLLECTIEVE LITHOGRAPHIE
Titel : Heureusement, L' écrivain se réveille, pensent á Finnegan, et le second round se déroule
jaar: 1975 papierformaat: 68 x 55,5 cm beeldformaat: 56 x 43 cm Oplage 100 ex.
Gedrukt en uitgegeven door Christian Sorensen (Denemarken) op dik Arches papier. Reliefstempel "CS" l.o. Werk is niet genummerd.
Literatuur: Samuel van Hoegaerden Gallery, Chrisian Dotremont Les Estampes, 97
Handgesigneerd met potlood door beide kunstenaars .
Verkeert in uitstekende conditie.aangetekende/verzekerde verzending binnen Nederland € 17,50
Expédition | |