Theo Wolvecamp - Lithographie, Sans titre - Encadrée
Paul Werner - Gouache sur papier, Rochers roses Ploumanach - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 70 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Strakke, bekende compositie van de Zwitsers/Duitse Zero kunstenaar Christian Megert. Zeefdruk op glad, zwart papier, met potlood gesigneerd en genummerd (66/190), te dateren jaren 70/80. In goede conditie, blad golft licht en er is een lichte verkleuring binnen een voormalige lijst (randen van het blad zijn rondom iets donkerder, minder dan halve centimeter). Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 70cm x 70cm (blad), 53cm x 41cm (zeefdruk)
Werk
moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van
Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt en
aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
État | |||
État | Bon | ||
Zie omschrijving | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-1-2019 à 8:07 |
Heure de fin | 11-2-2019 à 19:40 |