Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Bronzen ‘Vogelfant’ uit 2009 van Christien Rijnsdorp
Materiaal: brons met houten sokkel
Gesigneerd en genummerd 72/150
Afmetingen (lxbxh): 10,5 x 3,5 x 7,5 cm
Uitgegeven door Galerie Ramakers (Den Haag) ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van de galerie.
Kunstwerk en originele verpakking (16 x 12,5 x 4,5 cm) als nieuw!
Christien Rijnsdorp (1951) is geboren in Rotterdam, maar woont en werkt tegenwoordig in Den Haag. Van 1971 - 1976 volgde zij een opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag.
Christien Rijnsdorp is vooral bekend om de vele nieuwe diersoorten die zij creëert, zoals de bijzondere en vrolijke vogelfanten of olivaars. Zij noemt ze Proboscidea. je komt ze nooit tegen in het bos, maar ze bestaan wel degelijk.
Expédition | |
Heure de début | 20-2-2016 à 14:04 |
Heure de fin | 27-2-2016 à 14:04 |