Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1999 |
Technique | Techniques d'impression mixtes |
Dimensions | 13 x 23 cm (h x l) |
incl. cadre | 27.5 x 37.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooie,
ingelijste artcard XXL, inclusief groot stukje fabric van 7 x 4,5 cm.
Project:
‘Wrapped Reichstag’, 1971-1995 te Berlijn, Duitsland.
U
ziet de westgevel ’s middags.
Afmeting
van de artcard is 13 x 23 cm (H x B), groot formaat!
Deze
is handgesigneerd door Christo en Jeanne-Claude.
Foto:
© Wolfgang Volz / © Christo 1999.
Professioneel
ingelijst in zwart matte baklijst met floatglas.
Buitenafmetingen
lijst 27,5 cm x 37,5 cm (H x B).
Het kunstenaarsduo Christo en Jeanne-Claude was er na 23 jaar hard onderhandelen eindelijk in geslaagd het monumentale gebouw in te pakken. De zilverachtige stof, gemaakt van 100.000 vierkante meter vuurvast plastic en vastgemaakt met blauwe touwen, glinsterde goud in het juiste licht.
État | |||||||||||
État | État neuf | ||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Assenede, Belgique |
Heure de début | 27-7-2021 à 14:17 |
Heure de fin | 1-8-2021 à 22:27 |