Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bekend, karakteristiek werk van Co Westerik. Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1965) en genummerd (77/190), en nogmaals gesigneerd en gedateerd in de plaat. In redelijke conditie; blad heeft ingelijst gezeten want het blad is sterk verkleurd binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met passe-partout valt de verkleuring minder op, maar blijft natuurlijk wel duidelijk zichtbaar (vooral de verkleuring rond de signatuur is moeilijk te negeren). Daarom bieden vanaf 1 euro!
Afmetingen: 29cm x 27cm (blad), 23cm x 20cm (beeld)
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-3-2018 à 12:00 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 19:05 |