Willem Witsen - Eau-forte : Le talus sous la pluie, Tamise - Londres (œuvre rare !)
Dadara - Sérigraphie : Peace Tank (dernier exemplaire)
Michael Winkel - Acrylique sur carton - visible post-construction avec hermaphrodite1984
Type | Estampes et éditions |
Année | 1985 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 20 x 15 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Aantekeningen van Constant naar aanleiding van de tentoonstelling “Cezanne, Les dernieres années, 1895-1906” in het Grand Palais te Parijs in 1978. De frontispies is een ets met het portret van Cezanne door Constant op 65 grams japans Kozo papier. De uitgave is door Constant met potlood gesigneerd in de colofon. Het werd in een oplage van 100 stuks uitgegeven, dit is een H.S. exemplaar. In uitstekende conditie.
Afmetingen:
20cm x 15cm (boekje), 7cm x 5cm (etsbeeld)
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen) of het kan goed verpakt en aangetekend verzonden
worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-3-2023 à 23:56 |
Heure de fin | 20-3-2023 à 19:11 |