Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Cor Noltee, B.C. !903-1967
Leerling van de Academie van B,K, te Den Haag, en van de Académie Julian te Parijs.
Woonde en werkte, in die steden en te rotterdam en vanaf 1937 te dordtrecht
Hij heeft in zijn Haagse tijd les gehad van: Willem de Zwart.hetgeen merkbaar zijn werk beiïnvloedde, hij sttat op de waarde bepalende lijst van kunstschiloders door de eeuwen heen op: W26.( is hoog)
Hij verwierf onder meer bekendheid door zijn stads-en kadgezichten met sleperspaarden.
Hij wordt ook wel de Dordtse Breiotner genoemd.
Het werk is r.o. gesigneerd, en op de achterzijde Fontainblue / afm. paneel met olieverf / 30x40
afm. houten strakke moderne lijst / 40x50
recent gereinigd, gevernisd en voorzien van nieuwe lijst.
verzenden: aantekenen.
Expédition | |
Heure de début | 8-3-2015 à 17:57 |
Heure de fin | 15-3-2015 à 17:57 |