18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
COR NOLTEE
LADEN VAN DE KOREN SCHOVEN
OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 22 X 37 CM
Gesigneerd rechts onder C NOLTEE
GEKADERD IN EEN ANTIEK LIJSTJE IN DE MAAT 32 X 46 cm
SCHILDERIJ IN GOEDE ORGINELE STAAT ZONDER SCHADES
LIJSTJE HEEFT 1 SCHADE IN LINKER BOVEN HOEK, ontbreekt stukje
LIJST WORDT GRATIS MEEGELEVERD
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Expédition | |
Heure de début | 9-11-2016 à 21:18 |
Heure de fin | 18-11-2016 à 21:18 |