Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige linosnede uit 1988 van Corinne Boureau. Handgesigneerd en genummerd 99/120. Afmeting: 57x53cm. Lijst en kunstwerk zijn in een uitzonderlijk goede staat.
Wordt geveild INCLUSIEF de kostbare handgemaakte houten lijst.
De authenticiteit is volledig gewaarborgd door de inbrenger!
Veiling loopt af op woensdagavond 27 mei.
Gezien de kostbaarheid van het werk verdient ophalen de voorkeur.
Expédition | |
Heure de début | 22-5-2015 à 17:17 |
Heure de fin | 27-5-2015 à 21:17 |