Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Lithografie uit de serie "Six Rêves Peints" van Corneille uit 1989.
In 1989 maakt Corneille de reeks "Six rêves peints": 6 kleurenlitho's toegewijd aan de dromen van zes beroemde schrijvers en poëten: Lewis Carroll (schrijver), Antonio Machado (poëet), Jorge Luis Borges (schrijver), Paul Eluard (poëet), Gaston Bachelard (poëet) en Henry Michaux (schrijver).
Handgenummerd met potlood linksonder 57/200
Handgesigneerd met potlood rechtsonder: Corneille '89
Groot formaat: 76 cm x 56 cm
Handgemaakt Fabriano papier 300gr met watermerk (zie foto's)
In uitstekende staat, nooit ingelijst geweest, steeds in een donkere lade bewaard.
Verzekerde verzending met Track en trace
ZZBEL
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Aalst, Belgique |
Le lot se trouve à | Aalst, Belgique |
Heure de début | 25-4-2018 à 18:38 |
Heure de fin | 9-5-2018 à 20:38 |