Eric Claus - Regarder-Réfléchir-Faire
Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Objet annuel de la foire d'art du verre
Jan Steen - Pointe Terre (montrant le sol)
Huib Noorlander - Bustier bronze sur velours : "Le grand vide" - 1979 (forte remise !)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Corneille uit 1962. Literatuur: Donkersloot nr 112. Afmetingen blad H50.5 x b33. Afmetingen voorstelling H30 x b28. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: In goede staat. Er zitten plakresten aan de boven-en onderkant van een vorige inlijsting. Deze vallen goed ingelijst onder de passepartout.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-1-2018 à 13:43 |
Heure de fin | 12-1-2018 à 21:43 |